MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Dantestol 5955192
nr 595 5192
Dantestol
med tyg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 augusti 2009
kl 17:16:30
350 kr
500 kr
500 kr
650 kr